Zazwyczaj jest tak, że wraz z Nowym Rokiem pojawiają się nowe koncepcje, pomysły i postanowienia. My kontynuujemy rozpoczęty w 2012 roku pomysł wprowadzania nowych koncepcji wizerunkowych naszej agencji.

Po burzy mózgów, która niechybnie przeszła przez nasze biuro postanowiliśmy, że w tym roku przy projektowaniu kalendarzy ściennych postawimy na prostotę, ponadczasowość i elegancję. Odrzuciliśmy pomysły wszelkich skomplikowanych grafik, rozbudowanych treści i stworzyliśmy coś, co mamy nadzieję, przez cały rok przyniesie nam wiele inspiracji.

Od teraz, raz w miesiącu będziemy udostępniać opis sentencji, która towarzyszyć nam będzie w danym miesiącu, a także dostępne będą gotowe tapety do pobrania na komputer.

Wszystkie aforyzmy są naszym autorskim pomysłem. Zapoczątkowały je słowa-drogowskazy, które od samego początku pokazują nam drogę do sukcesu i powodzenia.

Zachęcamy do śledzenia i zapoznania się prezentowanymi informacjami. Być może, tak jak dla nas jest to źródło niesłabnącej motywacji, tak i Państwo odnajdą w tym wiele pozytywnych emocji.

Sięgaj wysoko
Elementarnym źródłem naszej styczniowej sentencji był wyraz ambicja. To od niej wszystko się zaczęło i zaczyna. Każde późniejsze działania nie rozpoczną się, jeśli nie wystąpi w nas chęć do tego, by osiągnąć sukces. Pilnujemy tego, bo zlecone nam zadania wykonywać z niesłabnącym zapałem. Próbujemy nowych elementów, staramy się i stawiamy poprzeczkę coraz wyżej i to dzięki temu osiągamy satysfakcjonujące nas efekty. Niech dewiza Sięgaj wysoko towarzyszy nam w każdym momencie, od chwili założenia rękawic i podjęcia wyzwania na drodze ku temu, by osiągnąć to, na czym na zależy.

Otaczaj innych inspiracją
Otaczanie się osobami, które są życzliwe, energiczne to w branży połowa sukcesu. Ważne, by działało to także w drugą stronę. Okazuje się, że zainspirowanie innych do działania, może być początkiem owocnej współpracy. Małe rzeczy, które dajemy od siebie innym, wrócą do nas prędzej lub później.

Polegaj na mocy swojej wyobraźni
Najpierw wymyślamy, szukamy, a zaraz potem, nad naszymi głowami pojawia się świecąca żarówka zwiastująca olśnienie. Pomysły w naszych głowach mogą rodzić się błyskawicznie lub powoli. Mogą być kreatywne, nieszablonowe i inspirujące innych. Wszystko to, co kreujemy jest wytworem naszej wyobraźni. Warto pamiętać, że ma niezwykłą moc.
Kreuj wymianę treści
Do odważnych świat należy. Uznajemy, że bycie odważnym, kierowanie się zasadami prawdomówności i szczerości zawsze przynosi wymierne skutki. Zwłaszcza w pracy niezwykle istotny jest proces komunikacji. Kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty to elementy, bez których niemożliwe jest utworzenie i dalej – finalizacja projektu. Zachęcamy do kontaktu z nami, nie tylko wtedy kiedy pojawiają się wątpliwości.

Patrz triumfalnie w przyszłość
Podejmowaniu wyzwań zawsze towarzyszy wątpliwość sukcesu lub porażki. Negatywne myślenie zdecydowanie odradzamy! Warto mieć plan B, zabezpieczyć się wcześniej i nie stresować niepowodzeniem. Jednakże barwne, pozytywne myślenie znacząco wpłynie na finalne efekty. Jesteśmy kowalami własnego losu. Pamiętajmy, na wypadki losowe nie musimy mieć wpływu. Nie wszystko zależy od nas. Dlatego życzenia pomyślności pozostają zawsze aktualne.

Rzeczywistość nakreślaj ponadprzeciętnie
Podążanie nowymi ścieżkami, wyłamywanie się ze schematów, próbowanie innowacyjnych pomysłów może okazać się pretekstem do pisania się niezwykłych scenariuszy. Podczas realizacji konceptu ważne jest zabezpieczenie, ale również nowatorstwo. Prekursorskie patrzenie na wiele oczywistych kwestii może i nie jest powszechne, ale na pewno kojarzone z odwagą, a w efekcie – warte swojej ceny.

Daj się dostrzec
Prowadzenie biznesu to nie tylko sprzedawanie produktu lub usługi, ale również dbanie o stałych i pozyskiwanie nowych klientów. Dzięki znajomości rynku i trendów jesteśmy w stanie dobrać najskuteczniejszą formę reklamy. Co trzeba zrobić? Pozwolić nam to, odważyć się i czekać na efekty.

Wypowiadaj myśli umiejętnie
Okazuje się, że formułowanie poprawnych komunikatów w dobie kolokwializmów, wszelkich hybryd językowych może okazać się nie lada wyzwaniem. To jedna strona medalu. Druga to taka, by oprócz dbania o walory stylistyczne, zadbać też o ich jakość. Starajmy się, by to, co mówimy nie celowało negatywnie w naszego rozmówcę. Traktujmy odbiorcę naszych komunikatów z szacunkiem.

Realizuj się odważnie
Spełnianie własnych ambicji, realizowanie celów, osiąganie sukcesów. Takie oczekiwana pojawiają się zawsze na początku drogi, która prowadząc do finalnych, wymarzonych efektów może być kręta i wyboista. Wtedy o powodzeniu zadecyduje nasza mentalna siła, która ma nieocenioną wartość. Warto się od czasu do czasu o nią zatroszczyć, wspomóc literaturą lub zwyczajnie z kimś porozmawiać.

Rozsmakuj się w sukcesie
Nie mamy tutaj wcale na myśli egocentrycznych zwyczajów, lecz pomysł na nagrodę za włożoną pracę i podjęty wysiłek. Analiza dotychczasowych skutecznych działań może być zwieńczona bonusem, który sobie sami przyznamy. Niech będzie to kolejna motywacja do działania. Smak sukcesu może okazać się kolejnym bodźcem do tego, by chcieć osiągać jeszcze większe sukcesy. Drobne gratyfikacje nikomu jeszcze nie zaszkodziły.

Rozprzestrzeniaj swoją kreatywność
Masz głowę pełną pomysłów, kłębiących się idei? Udostępnij to dalej. Inspiruj innych, motywuj. Przekazuj swoje pomysły w świat. Nie ograniczaj swoich możliwości.